• Facebook Page: 1416984075205062
  • MySpace: 559364156
  • YouTube: kapelabeskidpl
Spis utworów

WESELE GÓRALSKIE                                   

KAPELA GÓRALSKA "BESKID" & "PARTY" to najnowsza i zarazem najlepsza propozycja dla Państwa. Super zabawowy repertuar muzyczny, profesjonalni muzycy oraz góralski żywioł to GWARANCJA 100% zabawy do białego rana - HEJ! "PARTY" to zupełna nowość na naszym rynku muzycznym.
Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Młodych Par i nie tylko... ponieważ gramy także: Zabawy Karnawałowe, Bale Sylwestrowe, Barbórki, Ostatki, Andrzejki oraz wiele innych imprez okolicznościowych.

ZESPÓŁ "PARTY" - to 4 osobowy zespół muzyczny, który posiada w swoim repertuarze całą gamę przebojów i najnowszych coverów muzyki nowoczesnej. Podczas każdej imprezy wykonuje znakomite i żywiołowe wstawki muzyki góralskiej połączone z "praśnym" i "pieprznym" humorem BACY - JAŚKA oraz super zabawową nauką tańca góralskiego - HEJ!

ZESPÓŁ "PARTY" powstał na bazie Kapeli Góralskiej BESKID. NOWY zespół sprawdza się idealnie na każdej imprezie ponieważ ma bardzo bogaty i zróżnicowany repertuar muzyczny i jako jedyny proponuje Państwu dwa odmienne style muzyczne. A są to przeboje muzyki współczesnej w super oryginalnym opracowaniu i żywiołowa muzyka góralska - HEJ! /czytaj dalej/ Po prostu same hity z góralskiej listy przebojów.

Jeśli planujecie wesele, imprezę firmową, przyjęcie czy festyn w plenerze, to właśnie Nasz zespół zagwarantuje Państwu doskonałą oprawę muzyczną.

W swoim repertuarze posiadamy kilkaset utworów oraz przebojów z lat, 70-tych szalonych lat 80-tych i 90-tych, współcześnie panujących piosenek, a także najnowszych hitów z list przebojów. /patrz obok/

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na scenach całej Polski, ale również za granicą jesteśmy w stanie już od samego początku zabawy "wyczuć" typ muzyki, jaki odpowiada bawiącym się gościom i gramy właśnie tak, aby usatysfakcjonować wszystkich Państwa gości i zaproponować im jednocześnie znakomitą zabawę.


ZOBACZ, POSŁUCHAJ I ZADZWOŃ JUŻ TERAZ! aby zarezerwować wybrany przez siebie termin (tel. 0604 421 738 Marek Sztefko) lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zadowolenie Klientów jest dla nas największym priorytetem, dlatego każda impreza jest dokładnie omawiana oraz traktowana przez nas indywidualnie. Rekomendacją dla zespołu jest znakomita recenzja po 50-tych urodzinach MARCINA DAŃCA /patrz tutaj/ znakomite weselisko u TOMASZA KOTA - aktora z serialu "Niania", "Kamera Cafe" czy też z filmu pt. "Skazany na Bluesa" oraz wyśmienita recenzja dla zespołu /patrz tutaj/, która ukazała się w tygodniku "GALA" 11/05 po weselu u EDYTY GÓRNIAK, na którym mieliśmy również przyjemność zagrać. Wszystkie imprezy z zespołem "PARTY" przebiegają zawsze w rodzinnej atmosferze, przy doskonałej muzyce, zabawie oraz oryginalnej konferansjerce.

POSŁUCHAJ I UMÓW SIĘ Z NAMI NA SPOTKANIE - TO NIC NIE KOSZTUJE!!! ZADZWOŃ I SPRAWDŹ CZY JEST JESZCZE WOLNY TERMIN?

kb

kb

kb

kb

kb

Comment Sava
Hej, bystro woda


Qesera sera Orawa
Living next door U kowola
Król lew Jonicek trowe siece
Un`antra te A w tym naszym zomku
Jedzie pociąg Wiązanka góralska

 

SKRZYPCE NA ŚLUB? - NIE MA SPRAWY!

Oferujemy Państwu oprawę muzyczną ślubów na skrzypcach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oprawy muzycznej takich uroczystości. Repertuar jest ściśle dopasowany do ślubu dzięki czemu Państwa uroczystość będzie uświetniona przez Naszego skrzypka w profesjonalny sposób. (w repertuarze m.in. "Ave Maria" Schuberta, "Marzenie" Schumanna)...

 

Połączenie repertuaru góralskiego i znanych przebojów muzyki nowoczesnej daje ogromne możliwości muzyczne na każdym weselu, bankiecie czy innych imprezach integracyjnych. Podczas takiego spotkania "mieszany" jest repertuar góralski i nowoczesny tak, aby zaspokoić gusta wszystkich Państwa gości. Pomysł ten przyjął się na rynku muzycznym, o czym świadczą rekomendacje nie tylko od MŁODYCH PAR, oraz od wielu zadowolonych klientów i miejsc, w których zespół grał do tej pory.

Zadzwoń zaraz lub wyślij zapytanie,
a odpowiedź otrzymasz w ciągu kilku godzin


Marek Sztefko
tel. kom. 0604 421 738
tel. 033/ 821 84 20

e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Profesjonalizm oraz wieloletnie doświadczenie na wielu scenach muzycznych całego kraju daje Państwu gwarancję doskonałej zabawy!

 

kb